Kongres Franczyzowy Fines 2017

27 października w Hotelu Copernicus w Toruniu odbyło się kolejne coroczne spotkanie sieci franczyzowej Fines, tym razem pod hasłem: FINES 2.0 w 2020 r.

V Kongres Franczyzowy Fines

Podczas Kongresu Piotr Przedlacki – Prezes Zarządu Fines SA, podsumował wszystkie działania zrealizowane przez firmę w ciągu minionego roku, a Krzysztof Opaliński – Przewodniczący Rady Nadzorczej Fines SA , zaprezentował wizję modelu biznesowego FINES 2.0 w 2020r.

Goście Kongresu

Zaproszonych zostało również wielu ciekawych prelegentów, którzy przybliżyli uczestnikom Kongresu aktualną sytuację rynkową i prawną. Wystąpili m. in.:

Sławomir Grzybek z Biura Informacji Kredytowej, który przedstawił „Trendy i benchmarki rynkowe na podstawie Bazy BIK”. Dane przygotowane i zaprezentowane przez Pana Sławomira dotyczyły kredytów gotówkowych, pożyczek pozabankowych oraz kredytów dla mikroprzedsiębiorców, co spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników Kongresu.

Mec. Mirosława Szakun z Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych omówiła natomiast „Wybrane nowe regulacje istotne dla sektora pośrednictwa kredytowego”.

Dzięki Pani Mirosławie uczestnicy zapoznali się z informacjami na temat aktów prawnych, które weszły w życie w 2016 r oraz uchwalonymi po 31.10 2016 r., a także z projektami aktów prawnych , które są w trakcie procesów legislacyjnych.

Na zakończenie wystąpił gość specjalny – Jacek Santorski z Akademii Psychologii Przywództwa. Jego wykład: „Paradoksy przywództwa i zarządzania sobą w biznesie” to m. in. próba odpowiedzenia na pytanie, czy jesteśmy już gotowi, aby z folwarku stać się „turkusową organizacją”.

Wspólna kolacja franczyzobiorców

Podczas piątkowego popołudnia organizatorom udało się świetnie połączyć wiedzę z integracją i wymianą doświadczeń. W Kongresie wzięło udział ponad 200 Franczyzobiorców.

Spotkanie zakończyło się kolacją oraz wspólną zabawą na dyskotece do wczesnych godzin porannych.

Fines SA posiada już ponad 250 placówek, a nasz Program franczyzowy Fines Operator Bankowy to połączenie koncepcji multioferty kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych z wysokim standardem komfortu obsługi Klienta dostępnym w placówkach bankowych.

Dzięki takiej formule działalności, placówka Fines pozyskuje Klienta profesjonalnym oznakowaniem i rozpoznawalną marką, dając mu jednocześnie wybór spośród wielu produktów kredytowych. Naszym celem jest stworzenie sieci prestiżowych placówek z dedykowaną ofertą dla każdego Klienta oraz z profesjonalnym doradztwem z zakresu finansów osobistych i zarządzania portfelem kredytowym – wyjaśnia Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku, Fines S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *