Tereny nad rzeką atrakcyjne dla biznesu

Przedsiębiorcy coraz bardziej doceniają bliskość tras spacerowych i rzeki, co doskonale widać nad rzeką Odrą we Wrocławiu. Biznes prężnie rozwija się także nad Oławą. Nowa promenada i modernizowane nabrzeża zaczyna przyciągać klientów. Lokale usługowe w inwestycjach takich jak Angel River to dokonała lokalizacja do prowadzenia wszelkiego typu działalności.

Angel River przy ul. Walońskiej we Wrocławiu to dwa budynki, z których wyższy mierzy 55 metrów, co czyni go najwyższym w okolicy. Jest siedemnastopiętrowy, a drugi – dziewięciopiętrowy. W obu powstało 341 mieszkań o powierzchni od 24 do 118 mkw. Mają one balkony, loggie lub tarasy z widokiem na miasto i rzeki Odrę oraz Oławę. W ofercie dostępne są m.in. trzy lokale usługowe o powierzchni od 75 do 105 mkw., zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie tras spacerowych i głównych ciągów komunikacyjnych. Ich wysokość waha się od 3 do 6 m. Zostaną oddane w stanie surowym zamkniętym, do indywidualnego wykończenia. – Jest możliwość ewentualnego połączenia lokali – mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River. – Co więcej jest zgoda przyszłych mieszkańców na sprzedaż alkoholu w obiekcie. Dlatego biorąc pod uwagę lokalizację nad rzeką, której nabrzeże będzie rewitalizowane na dalszych odcinkach przez miasto, to znakomite miejsce na prowadzenie restauracji, kawiarni, lodziarni lub sklepu spożywczego – dodaje.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność przy ul. Walońskiej za największą zaletę lokali uważają lokalizację. – Wybieraliśmy lokal przy ul. Walońskiej ze względu na naszych klientów, którzy potrzebują czegoś niebanalnego, przestrzeni i spokoju – mówi Marcin Orłowski, manager Studio Fedoryszyn, salonu fryzjersko-kosmetycznego, który w zeszłym roku otworzył się w sąsiednim Angel Wings. – Od Rynku, serca Wrocławia, dzieli nas zaledwie kwadrans spacerem. Klienci są zachwyceni, szczególnie niepowtarzalnym widokiem na Oławę. Słyszymy same pozytywne opinie – dodaje.

Apartamentowce Angel Wings i Angel River to razem ponad pół tysiąca mieszkań. – Tym samym lokale usługowe przy ul. Walońskiej stają się bardzo atrakcyjnym miejscem na lokalizację wszelkiego rodzaju działalności. Ich przyszli klienci będą mogli zaparkować w garażu podziemnym, gdzie przygotowaliśmy strefę płatnego parkowania na kilkadziesiąt miejsc postojowych – zauważa Natalia Sawicka. W otoczeniu Angel River wybudowano chodniki, plac zabaw, posadzono drzewka i zamontowano nowe oświetlenie. W ramach inwestycji przebudowano i zmodernizowano także skrzyżowanie ul. Traugutta z Mierniczą oraz przedłużono Mierniczą do obu apartamentowców. – Usprawni to ruch i umożliwi swobodny dojazd i dojście do bulwaru spacerowego nad Oławą – wyjaśnia Natalia Sawicka. – To bardzo dobra informacja nie tylko dla naszych mieszkańców, ale także dla wszystkich wrocławian, szczególnie dla mieszkańców Przedmieścia Oławskiego.

 

Angel Poland Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *