Szkolenie „Kobieta w biznesie” już za nami

W dniu 5 października w Hotelu Witek w Krakowie odbyło się całodniowe, ogólnopolskie szkolenie „Kobieta w Biznesie”. To już 3 rok projektu Kobieta w biznesie, którego celem jest pomoc w rozwinięciu kobiecych biznesów. Przedsięwzięcie to z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorczych kobiet.

„Kobieta w biznesie” to jedyne w Polsce tego typu szkolenie uczące kobiety pracy NAD firmą. Dzięki temu wydarzeniu swój biznes rozwinęło już ponad 3500 kobiet na terenie całej Polski.
Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli projektantka Joanna Kruczek, przedsiębiorca Radosław Drzewiecki, doktor Karolina Kosyna, oraz designerka Dominika Nowak.

Prelegenci podczas wywiadów z prowadzącą opowiadali o swoich doświadczeniach z prowadzeniu biznesu. Dr Karolina Kosyna zdradzała tajniki skutecznego prowadzenia kanałów social media, Radosław Drzewiecki wyjaśniał kulisy strategii Lean.

Swój panel miały również uczestniczki programu Rozwoju Liderek, które opowiadały o swoich doświadczeniach w rozwoju biznesu w duchu Kaizen.

To szkolenie miało formę warsztatu. Uczestniczki spotkania dowiedziały się między innymi, jak krok po kroku i w jakiej kolejności przygotować sposób działania firmy, od sprzedaży po marketing i zarządzanie, oraz poznały strategię marketingową z gotowym planem wdrożenia w 6 krokach. Ponadto szkolenie obejmowało wiedzę z zakresu optymalizacji i automatyzacji sprzedaży, aby podnosić przychody stale na wyższy poziom, oraz zautomatyzować cały proces i spać spokojnie. Dostępne jest nagranie VOD tego szkolenia, można nabyć je na stronie www.anetawator.pl w zakładce sklep.

Szkolenie poprowadziła Aneta Wątor, organizator całego przedsięwzięcia. Certyfikowany trener Kaizen, autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, oraz licznych kursów online, m.in. Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami oraz kursu Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen, Kaizen w sprzedaży.

Kolejne wydarzenie Kobieta w Biznesie planowane jest na 08.03.2019 roku. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znaleźć można na stronie www.kobietawbiznesie.pl oraz na mediach społecznościowych pod nazwą „Kobieta w biznesie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *