Snoop Floki Dog nowym memecoinem na rynku krypto

Snoop Floki Dog

Pojawienie się i ogromny wzrost popularności memecoinów jak Dogecoin czy Shiba Inu pokazało całemu światu, że projekt wywodzący się humorystycznego trendu może osiągnąć wręcz kosmiczny sukces oraz przynieść profity, które absolutnie nie są żartem.

Wystarczy spojrzeć na kapitalizację rynkową wspominanych kryptowalut, która wyrażana jest dziś w setkach miliardów dolarów. Choć ciężko to sobie wyobrazić, fakty mówią same za siebie – każdy dolar zainwestowany w Dogecoina u szczytu jego popularności przyniósł niemal 850 000 dolarów zysku. Z kolei w przypadku Shiba Inu wartość wzrosła do… ponad 1 5000 000 dolarów.

Memecoin z ogromnym potencjałem

Sukces memecoinów wynika przede wszystkim z ich zdolności do wzbudzania ogromnego zainteresowania oraz tworzenia zaangażowanych społeczności, które skupiają się wokół projektów. O ile jednak Dogecoin i Shiba Inu nie niosły za sobą specjalnej użyteczności, to twórcy Snoop Floki Dog ten walor uznają za jeden z kluczowych w projekcie.

snoop floki dog w górach i chicago

Snoop Floki Dog to idea „wyluzowanej” społeczności rynku krypto. Społeczności, którą ma wyróżniać spokojne patrzenie w przyszłość, świadomość swoich dobrych decyzji i panowanie nad swoimi oczekiwaniami. Jednak tego memecoina, oprócz ogromnej popularności pozyskanej za sprawą kampanii marketingowych na całym świecie, będzie charakteryzować rozbudowana użyteczność z zastosowaniem NFT GENERATOR, FUN ZONE, SNOOP SHOP, a w przyszłości także Launchpad.

„Inwestorom rynku krypto brakuje opanowania i spokoju. Brakuje im pewnego luzu, który powinien wynikać ze świadomości szansy, jaką wykorzystują poprzez uczestnictwo w tej rewolucji. Zamiast siedzieć ciągle z nosem w wykresach, powinni więcej czasu poświecić na przyjemności. Na spotkania z przyjaciółmi, korzystanie z życia i zabawę. Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie rozwoju technologii blockchain i kryptowalut, ale ta technologia to przyszłość, od której nie ma odwrotu. Sam fakt, że uczestniczymy w rewolucji na rynku finansowym sprawia, że już jesteśmy wygranymi. Wystarczy że pozwolimy rzeczom dziać się samym, a zainwestowane przez nas pieniądze zwielokrotnią swoja wartość”

– wyjaśnia Snoop Floki Dog Team.

Co chce zaoferować Snoop Floki Dog?

Snoop Floki Dog to przede wszystkim udział w ogromnej międzynarodowej społeczności. Mogą do niej dołączyć wszystkie osoby ze świata krypto, które chciałby identyfikować się z wartościami, jakie szerzy nowy coin. Ale Snoop Floki Dog ma również coś, czego ciężko szukać we wcześniejszych memecoinach… Chodzi tu o warstwę użytkową, na którą składają się unikatowe kolekcie NFT, GENERATOR NFT, który umożliwia tworzenie własnych wyjątkowych NFT, FUN ZONE – strefę upalonych gierek i SNOOPSHOP.

Ponadto twórcy projektu bardzo dobrze przemyśleli, co chcą zaoferować społeczności Snoop Floki Dog w długofalowej perspektywie. W swoich wypowiedziach podkreślają, że stawiają na zrównoważony rozwój, a w rękawie chowają jeszcze wiele niespodzianek. W miarę powiększania się społeczności chcą wprowadzać nowe użyteczności wspierające idee, jakie głosi Snoop Floki Dog.

Co czeka na społeczność?

Stając się członkiem społeczności Snoop Floki Dog, użytkownik otrzymuje dostęp do FUN ZONE, NFT GENERATOR, SNOOP SHOP. Nowy memecoin promuje dobrą zabawę i powrót do korzeni. Z tego powodu dla swoich ludzi przygotował FUN ZONE, w którym znajdą zabawne gierki. Będzie można sprawdzić w nich swoją zręczność, refleks i koordynację albo toczyć zaciętą rywalizację z innymi członkami społeczności Snoop Floki Dog.

Część kolekcji, z uwagi na utrzymanie jej w oldschoolowym stylu, ma być sentymentalną podróżną do lat 80. i 90., kiedy wielu inwestorów rozpoczynało swoją przygodę ze światem gier. Jednak dobra zabawa to nie wszystko, ponieważ gry mają zapewniać możliwość realnego zarobku i zwiększania wartości swojego portfela $SFD.

snoop floki dog w chinach

NFT GENERATOR to narzędzie, które umożliwi stworzenie swojego własnego, unikatowego NFT. Z pomocą dostępu do biblioteki wyposażonej w setki tysięcy akcesoriów będzie można puścić wodze fantazji, wcielić się w rolę artysty i zbudować jedyne w swoim rodzaju dzieło. Ponadto wykreowany NFT znajdzie swoje użyteczne zastosowanie w GAME ZONE.

SNOOPSHOP ma być miejscem z produktami z konopi. Podobno twórcy projektu przeprowadzili wiele godzin ciężkich badań i prób, aby wyselekcjonować to, co najlepsze. Mówi się nawet, że ich analizy zakończyły się milionowym rachunkiem w PizzaHut i KFC. SNOOPSHOP ma być sklepem, w którym będzie można zaleźć wszystko, czego potrzeba do uwolnienia się od złej energii i wejścia w filozofię społeczności Snoop Floki Dog. Ma być to miejsce, w którym użytkownik zrealizuje receptę na dobre samopoczucie i pozytywną energię dostarczoną mu w najbardziej naturalny sposób.

Snoop Floki Dog będzie również wypuszczał własne limitowane kolekcje NFT. Ich nabywcami będą mogli zostać wyłącznie najwierniejsi przyjaciele projektu. Te niesamowite i niepowtarzalne dzieła sztuki świata krypto mają być przepustką do wyjątkowych atrakcji świata rządzonego przez tajemniczego Mr. X.

Snoop Floki Dog mówi światu krypto: „Już jestem, chodź do nas!”

Informacja o nowym memecoinie obiegła już cały świat. Okazało się, że odbiór projektu i stojącej za nim idei jest bardzo entuzjastyczny. Inwestorzy podkreślają, że połączenie świata krypto ze światem realnym na tak wielu płaszczyznach to coś zupełnie nowego. Całości dodaje smaczku możliwość identyfikowania się założeniami projektu, korzystania z oferowanych przez niego rozgrywek oraz opcja realnego zarobku.

„Tak naprawdę pierwsza z akcji promocyjnych została zapoczątkowana przez naszych przyjaciół. To oni, identyfikując się z ideą projektu, zaczęli wysyłać nam zdjęcia z logiem Snoop Floki Doga w wielu znanych miejscach. Pojawiły się fotki z Sydney, Chin, Tajlandii, Hawajów, Rosji, Korei, Japonii, Holandii, Dominikany, Cypru, Zanzibaru, Malediwów oraz oczywiście z Jamajki. To był dla nas ogromny kop do dalszego działania! Z czasem ta spontaniczna inicjatywa zaczęła zataczać coraz większe kręgi”

– opowiada Snoop Floki Dog Team.

Choć o Snoop Floki Dog zrobiło się głośno, twórcy projektu nie zamierzają spoczywać na laurach. Już teraz zespół planuje wiele innych akcji marketingowych, które związane są z ważnymi wydarzeniami w świecie sportu i rozrywki. Twórcy liczą również na duże zaangażowanie społeczności w rozwój projektu. Idee, jakie reprezentuje nowy memecoin, mają przyciągnąć do niego osoby o różnych talentach.

„Nowe osoby, dowiadując się o Snoop Floki Dog, zaczynają wrzucać na nasze media społecznościowe zdjęcia opatrzone logiem projektu. Pojawiła się nawet fotka sprzed domu Kevina z filmu „Kevin sam w domu”! A warto podkreślić, że sam projekt jest jeszcze przed presale, który odbędzie się 29 stycznia 2022 roku na platformie pinksale. Już teraz obawiamy się, że zainteresowanie zakupem tokenu wielokrotnie przewyższy możliwą podaż. To bardzo budujące, jak szybko ta moda się roznosi i jak wiele osób przyciąga”.

– mówi Snoop Floki Dog Team.
snoop floki dog na plaży i przed domem kevina

Have a fun and burn it, baby!

W swojej tokenomice Snoop Floki Dog przyjął, że 21 proc. z ogólnej podaży tokenów pójdzie z dymem. Dodatkowo 1 proc. tokenów z każdej transakcji również będzie przekierowywane na portfel Burn. Sprawia to, że token $SFD będzie podlegał deflacji.

To bardzo dobra informacja zwłaszcza dla wczesnych uczestników projektu. Spadająca podaż przy rosnącym popycie będzie bowiem musiała znaleźć swoje odzwierciedlenie w cenie. Czytając RoadMap, nazywaną w tym projekcie HighRoad, możemy być pewni, że jego twórcy nie załatwią tematu spalania wysłaniem tokenów na nieistniejący adres. W ich wykonaniu będzie to zapewne odjechany event z dużą ilością trawy.

W informacjach o projekcie wielokrotnie przewija się zresztą temat eventów i wydarzeń, jakie Mr. X zaplanował dla społeczności zgromadzonej wokół memecoina. W tej chwili twórcy nie zdradzają jeszcze żadnych szczegółów na ten temat. Być może nie chcą odkrywać wszystkich kart naraz. Nieoficjalnie mówi się jednak, że nie w każdym zakątku świata imprezy te będą legalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *