SMEO z tytułem Faktor Roku 2018

Plebiscyt Loan Magazine Awards wyróżnia te produkty i usługi, które wyznaczają trendy i szczególnie przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku pozabankowego. Podczas tegorocznej Gali tytuł Faktor Roku 2018 trafił do marki SMEO – instytucji oferującej faktoring online dla mikroprzedsiębiorców już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Kryształową statuetkę odebrał Michał Pawlik, Prezes Zarządu SMEO.

SMEO zdobywa nagrodę

Tegoroczna Gala Loan Magazine Awards zgromadziła 230 uczestników polskiego rynku pozabankowego. Podczas uroczystego wydarzenia zwycięzcom czwartej edycji plebiscytu zostały wręczone kryształowe statuetki. Jedna z nich trafiła do marki SMEO, która zdobyła tytuł Faktor Roku 2018. To wyróżnienie, które w historii plebiscytu przyznane zostało po raz pierwszy.

Nagroda Faktor Roku 2018 została wręczona w zakresie mikrofaktoringu online. Organizatorzy plebiscytu podkreślali, że jest to niezwykle dynamicznie rozwijający się segment działalności finansowania pozabankowego dla przedsiębiorców. W kategorii Faktor Roku 2018 nominowane było pięć marek: Finea, Faktoria, Finiata, NFG oraz SMEO. O zwycięstwie SMEO zadecydowało badanie Tajemniczy Klient, które przeprowadziła Redakcja Bliżej Biznesu. To właśnie Dominik Ciula, odpowiedzialny za produkt Aasa dla Biznesu w Aasa Polska, wręczył kryształową statuetkę Prezesowi Zarządu marki SMEO, Michałowi Pawlikowi.

Warto patrzeć na firmy, które robią faktoring dobry, z regułami i zasadami. Na rynku pożyczkowym czy na rynku kredytowym są pewne reguły i zasady – tak samo jest przy faktoringu. Są jasno określone reguły dotyczące tego, czym jest produkt faktoringowy. Warto robić go zgodnie z zasadami, z pewną etyką. – podkreślił Michał Pawlik, Prezes Zarządu SMEO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *