Samochód w firmie bez wpłaty własnej!

Czy samochód w firmie bez wpłaty własnej to możliwe? Teraz już tak!

Wygodniejsza forma leasingu

Samochód coraz częściej także w Polsce staje się nie tylko źródłem prestiżu, ale przede wszystkim środkiem lokomocji lub narzędziem ułatwiającym pracę. Dotyczy to zarówno osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Dlatego przymierzając się do zakupu pojazdu, warto rozważyć inne możliwości niż gotówka czy kredyt pozwalające na korzystanie z czterech kółek.

Od lat wśród przedstawicieli biznesu dużym powodzeniem cieszy się leasing samochodów. Okazuje się, że również kierowcy prywatni mogą skorzystać z tej formy pomocy. Leasing zyskuje popularność, lecz wciąż większym powodzeniem cieszą się choćby klasyczne kredyty samochodowe. Czy warto rozważyć zatem leasing samochodów do firmy w procesie finansowania leasingiem operacyjnym?

Oczywiście, pamiętając zarówno o zaletach, jak i wadach. Do zalet zaliczyć można: uproszczone formalności oraz możliwości otrzymania korzystnych upustów. Największą wadą tej formy jest to, iż na początku umowy leasingodawca żąda od nas wkładu własnego. Może jeszcze przy jednym aucie, to nie jest jakiś specjalny wydatek, wliczany i tak w koszty prowadzenia działalności. Co jednak, kiedy nie chcesz „zamrażać środków” a jeździć formowym autem?

Wynajem długoterminowy

Najem średnio- i długoterminowy cieszy się coraz większym powodzeniem u przedsiębiorców. Czy więc tę formę można polecić przedsiębiorcom? Tak. Największymi zaletami najmu są: nieskomplikowane procedury, dowolne czas najmu oraz to, że do dyspozycji otrzymuje się pojazd ubezpieczony i że jedynymi kosztami są koszt najmu oraz paliwa. Wadami tej metody jest brak możliwości odkupu auta po preferencyjnej cenie (ale wykupić zawsze można), jak to ma miejsce w leasingu samochodowym (Należy jednak pamiętać, że przy opcji wynajmu długoterminowego, mamy do czynienia z dużo niższymi ratami, aniżeli ma to miejscy w umowach leasingu). Ostatnie z ograniczeń to limity miesięcznego przebiegu – dla osób podróżujących w dalsze trasy ma to ogromne znaczenie.

Oferty najmu długoterminowego

Sfera Finansów SA, spółka od 5 lat działająca na rynku polskim w zakresie doradztwa formowego przygotowała ze swoimi partnerami specjalne oferty długoterminowego najmu aut. Możemy znaleźć tu oferty klasycznych samochodów, których miesięczne raty nie przekraczają 1000 zł, jak również bogaty wybór marek premium, gdzie w miesięcznych ratach oscylujących w granicach 2 tysięcy złotych możemy jeździć samochodami wartymi blisko ćwierć miliona złotych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *