Rusza 5 edycja Letniej Akademii Doradcy Fines

Akademia doradcy Fines

Letnie Akademie Fines

Szanowni Państwo, Nasi Partnerzy,

To już 5 lat naszej wyjątkowej letniej przygody szkoleniowej z Fines i firmami pożyczkowymi. Organizujemy wiele różnorodnych szkoleń dla Państwa, obejmujących całość wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia profesjonalnych usług pośrednictwa finansowego.

Jednak nasza Letnia Akademia jest dla mnie wyjątkowa, bo mi żeglarzowi kojarzy się z wodą, wiatrem i wakacjami, a w takich okolicznościach wiedza sama przychodzi.

Już Państwu zazdroszczę spotkania z przedstawicielami czołowych firm pożyczkowych w Polsce, bo to nie tylko wytrawni szkoleniowcy, ale także praktycy sprzedaży pożyczek.

Dzięki temu spotkaniu możemy poznać tajniki oferty, posłuchać o nowościach czy aktualnych konkursach, oraz osobiście zadać nurtujące nas pytania.

Piotr Przedlacki - Prezes Zarządu Fines SA

Piotr Przedlacki – Prezes Zarządu Fines SA

Fines w liczbach

Jesteśmy liderem na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Udostępniamy ofertę produktową na zintegrowanej platformie internetowej. Zapewnia ona naszym Agentom bezpieczny i niezawodny dostęp do produktów kredytowych banków, firm pozabankowych oraz ubezpieczeń.

Zapewniamy instytucjom finansowym sprawny i efektywny kosztowo dostęp do setek tysięcy klientów rocznie.

Fines S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *