Ranking pożyczek dla firm

Pożyczka dla firm pozwala przedsiębiorcy pozyskać niezbędne wsparcie finansowe na uregulowanie bieżących wydatków lub pokrycie kosztów planowanych inwestycji. To niezastąpiony sposób, by postawić firmowy budżet na nogi.

Na polskim rynku pozabankowym dostępnych jest kilka ofert przeznaczonych właśnie dla przedsiębiorców. Tego typu zobowiązania to wspaniała alternatywa dla kredytów bankowych, które charakteryzują się dużą liczbą skomplikowanych formalności i surowymi warunkami. Firmy pożyczkowe stawiają na ograniczone formalności i do minimum skracają czas oczekiwania na pieniądze, co w biznesie bywa nieocenione. Jednak po którą ofertę warto sięgnąć? Odpowiedzi udzieli Ci ranking pożyczek dla firm!

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy specjalizuje się w finansowaniu małych firm. Marka zapewnia pożyczki w kwocie nawet do 200 000 zł ze spłatą rozłożoną na 12 lub 24 miesiące. To zobowiązania dostępne przez internet z decyzją kredytową wydawaną w ciągu 24 godzin.

SMEO

SMEO oferuje błyskawiczne finansowanie faktur przychodowych, zapewniając przedsiębiorcom szybki dostęp do niezbędnego kapitału. W ten sposób wspomaga firmy w utrzymaniu płynności finansowej i łagodzi skutki zatorów płatniczych. SMEO finansuje faktury w kwocie do 250 000 zł na maksymalnie 90 dni, akceptując zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i spółki.

Kredytmarket

Kredytmarket rozpoczął swoją działalność pod koniec 2016 roku, a z jego usług do tej pory skorzystało ponad 6 tysięcy przedsiębiorców. Marka oferuje kredyty dla małych firm. Zobowiązania udzielane są całkowicie online i na jasnych zasadach. Kredytmarket oferuje pożyczki w maksymalnej kwocie 50 000 zł na okres do 24 miesięcy.  Warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest prowadzenie działalności gospodarczej co najmniej od 18 miesięcy.

Aasa dla Biznesu

Aasa dla Biznesu to część marki Aasa Polska, która działa na polskim rynku pożyczkowym już od 2012 roku. Oferta dla biznesu przeznaczona jest zarówno na start, jak i rozwój firmy. To pożyczka, o którą można ubiegać się całkowicie online już pierwszego dnia prowadzenia działalności. W ten sposób przedsiębiorca może pozyskać do 20 000 zł na maksymalnie 36 miesięcy. Warto podkreślić, że pożyczka Aasa dla Biznesu cztery razy z rzędu otrzymała tytuł „Biznesowego Produktu Roku” w prestiżowym konkursie Loan Magazine Awards.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *