Rafał Tomkowicz – ekspert Akademii Bliżej Biznesu

Przedsiębiorca i aktywny obserwator świata biznesu. Praktyk – prowadzący własną działalność gospodarczą. Zarządzał dużymi zespołami sprzedażowymi w zagranicznych korporacjach finansowych, jak również wspólnik oraz członek zarządów w spółkach prawa handlowego. Przewodniczący rady nadzorczej spółki notowanej na rynku GPW.

Pomysłodawca i współtwórca spółki Sfera Finansów SA. W 2012 roku z sukcesem związał spółkę akcyjną w ramach pozyskania środków pieniężnych z funduszu inwestycyjnego AER Finance dla stworzonego przez siebie projektu „wirtualnego doradcy finansowego”. Prezes zarządu agencji marketingowej Finpress Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.
Redaktor naczelny magazynu Bliżej Biznesu, w całości poświęconego tematyce prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Pasjonat przedsiębiorczości i wszystkich aspektów z nią związanych. Prywatnie amator wszelkiej formy aktywnej rywalizacji wymagającej podjęcie wysiłku fizycznego. Organizator i współorganizator inicjatyw związanych w promocją miasta Wrocław jak również aspektów pomocy potrzebującym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *