Porównanie pożyczek dla firm

Pożyczka dla firm to produkt finansowy, który wprowadza do swojej oferty coraz więcej polskich firm pozabankowych. Zobowiązania tego typu udzielane są na różnych warunkach, dlatego przed ich podjęciem warto sprawdzić wszelkie dostępne możliwości i wybrać tę najlepszą.

Aasa dla biznesu

Aasa dla biznesu to niezwykle popularna pożyczka dla firm, która na polskim rynku jest znana już od kilku lat. Zobowiązanie można podjąć na okres od 1 miesiąca do nawet 2 lat w kwocie od 1000 do 10 000 zł. Aasa udziela pożyczek już od pierwszego dnia prowadzenia działalności, dlatego to doskonałe rozwiązanie na zdobycie funduszy na początkowe wydatki związane z rozwojem firmy, np. zakup potrzebnego sprzętu czy zatrudnienie pracowników.

Caseo dla firm

Pożyczka dla firm w Caseo to zobowiązanie przeznaczone dla małych przedsiębiorstw, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Caseo udziela pożyczek w kwocie do 25 000 zł na okres do 12 miesięcy. Do uzyskania takiej pożyczki konieczne jest prowadzenie działalności gospodarczej i przedstawienie wydruku obrotów z kasy fiskalnej.

AfortiFinance pożycza dla firm

AfortiFinance oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorców, którzy zainteresowani są uzyskaniem dodatkowych środków na rozwój i inwestycje. W swojej ofercie ma kilka różnych produktów finansowych:

– Pożyczka Gold w kwocie od 50 000 do 100 000 zł przeznaczona jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych. Można ją podjąć na okres od 18 do 24 miesięcy. – Mikropożyczka A-F przygotowana została z myślą o jednoosobowych działalnościach gospodarczych oraz spółkach cywilnych. W  ten sposób można uzyskać od 10 000 zł do 50 000 zł na okres od 6 do 12 miesięcy.

– Pożyczka Premium to pożyczka na dowolny cel przeznaczona dla spółek z o.o. Pozwala uzyskać 100 000 zł na okres od 18 do 24 miesięcy.

– Pożyczka Premium + również przygotowana została dla spółek z o.o., jednak pozwala uzyskać od 50 000 do 75 000 zł na okres od 6 do 12 miesięcy.

– Pożyczka Flash + została przygotowana dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych. W ten sposób można uzyskać 12 000 zł na okres 12 miesięcy.

– Pożyczka Flash została przygotowana z myślą o tych samych podmiotach, natomiast pozwala uzyskać od 5 000 do 10 000 zł na 12 miesięcy.

Iwoca finansowanie dla firm

Iwoca umożliwia uzyskanie bezpłatnego limitu kredytowego w kwocie od 5 000 do nawet 150 000 zł na okres do 12 miesięcy. Tego rodzaju zobowiązanie zostało przygotowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które posiadają co najmniej 3 miesiące historii obrotów i minimum 5 000 zł średniego miesięcznego przychodu.

InicjatywaMikro dla przedsiębiorstw

InicjatywaMikro oferuje od 1000 do 120 000 zł na okres do 60 miesięcy. Finansowanie przeznaczone jest na dowolny cel, a ratę można indywidualnie dostosować do potrzeb firmy. Pożyczka skierowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych, które z różnych względów spotkały się z odmową udzielenia kredytu w banku. InicjatywaMikro wspiera te firmy, które według banków nie posiadają odpowiedniej zdolności kredytowej, zbyt krótko prowadzą działalność, mają zbyt małe zabezpieczenie finansowe, prowadzą działalność sezonową, posiadają zbyt niskie dochody czy mają złą historię w BIK.

Monument Fund pożyczki dla firm pod zastaw

Monument Fund swoją ofertę kieruje dla właścicieli firm i osób, które planują założyć działalność gospodarczą bądź chcą zainwestować w jej rozwój. Pożyczkodawca umożliwia im wnioskowanie o kwotę od 50 000 do 5 000 000 zł na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Zabezpieczeniem takiej pożyczki jest nieruchomość, a okres kredytowania to 3, 6, 12 lub 18 miesięcy.

Porównanie ofert pożyczek dla firm

Wśród przeanalizowanych ofert prym wiedzie zdecydowanie Monument Fund – marka umożliwia podjęcie aż 5 000 000 zł na wydatki związane ze startem bądź rozwojem własnego biznesu. Tak wysoka kwota pożyczki to fenomen na polskim rynku pozabankowym i daje firmie ogromną przewagę nad konkurencją.

Na miejscu drugim znajduje się marka Iwoca, która do dyspozycji przedsiębiorców oddaje zobowiązania w maksymalnej kwocie 150 000 zł. Niewiele mniej, bo aż 120 000 zł można uzyskać dzięki pożyczce podjętej w InicjatywieMikro.

… na dłużej

Większość ofert skierowanych do polskich przedsiębiorców pozwala rozłożyć spłatę zobowiązania na rok. Wyjątkiem jest firma Monument Fund, która pozwala rozłożyć spłatę pożyczki na 18 miesięcy oraz Aasa dla biznesu – marka, która umożliwia rozłożenie spłaty zobowiązania nawet na 2 lata. Ten sam wydłużony okres spłaty charakteryzuje niektóre produkty finansowe marki AfortiFinance.

Niekwestionowanym liderem zestawienia polskich pożyczek dla firm pod względem okresu kredytowania jest InicjatywaMikro, dzięki której uregulowanie zobowiązania można rozłożyć nawet na 60 miesięcy. Tak długi okres spłaty przekłada się na niską ratę miesięczną, a co za tym idzie możliwość uregulowania zobowiązania bez uszczerbku na budżecie przedsiębiorstwa.

Kogo wybrać?

Przy podejmowaniu pożyczki warto zwrócić uwagę nie tylko na kwotę kredytowania i okres spłaty zobowiązania, ale także na opinię, którą cieszy się dana marka na polskim rynku pozabankowym. Firmy godne zaufania będą miały na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

1 komentarz do “Porównanie pożyczek dla firm

  1. Dzień dobry,
    przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *