Nominacja do Biznesowego Produktu Roku dla Aasa

aasa dla biznesu nominacja

Firma Aasa Polska otrzymała nominację w kategorii Biznesowy Produkt Roku w prestiżowym konkursie Loan Magazine Awards. W ubiegłym latach marka już trzykrotnie zdobyła tytuł najlepszej pożyczki dla biznesu. Tegoroczna nominacja to ogromne wyróżnienie, a jednocześnie potwierdzenie silnej pozycji Aasy na rynku pożyczek dla firm.

Loan Magazine Awards to prestiżowy konkurs, który wyłania najlepsze brandy, produkty i usługi w sektorze finansowania pozabankowego. W tym roku już po raz piąty zostaną przyznane kryształowe statuetki dla najlepszych w branży. W każdej kategorii nominowanych zostało 5 firm. Już samo znalezienie się w ich gronie to ogromne wyróżnienie i docenienie innowacyjności oraz najwyższych standardów etycznych, którymi kierują się wskazane marki.

Aasa wielokrotnym zwycięzcą

Firma Aasa Polska już po raz czwarty została nominowana do walki o tytuł Biznesowego Produktu Roku. Dotychczas marka trzy razy z rzędu zdobywała kryształową statuetkę w tej kategorii. Warto podkreślić, że do Aasy należał również tytuł najlepszej Pożyczki Ratalnej 2016.

Oto lista wszystkich nominowanych w kategorii Biznesowy Produkt Roku 2019:

  • Aasa Dla Biznesu
  • SMEO
  • Leasing Polski
  • Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy
  • Leaselink

To właśnie z tymi firmami Aasa Polska będzie walczyć o tytuł najlepszego produktu dla biznesu 2019 roku. Zwycięzcę poznamy na uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2019, która odbędzie się już 30 stycznia 2020 roku we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *