Mikrofaktoring z wielowalutową kartą płatniczą

ręce i karta płatnicza

Mikrofaktoring z wielowalutową kartą płatniczą to unikalne na polskim rynku rozwiązanie dla przedsiębiorców i freelancerów. Ten nowoczesny produkt to efekt współpracy dwóch polskich fintechów – Monevii oraz IgoriaCard.

Połączone siły tych dwóch marek zaowocowały powstaniem innowacyjnego rozwiązania, które wspiera przedsiębiorców, zapewniając im wygodny dostęp do dodatkowego finansowania. Unikatowe narzędzie gwarantuje najszybszą możliwą dostępność funduszy w dowolnym miejscu na świecie. Mikrofaktoring z wielowalutową kartą płatniczą Mastercard umożliwia nawet najmniejszym podmiotom natychmiastowy dostęp do gotówki z wystawionych faktur bez czekania na ich zapłatę przez kontrahentów. Pozyskane w ten sposób środki mogą przeznaczyć na zakupy w dowolnym miejscu na świecie.

Bez kosztów przewalutowania

Ogromną korzyścią takiego rozwiązania jest możliwość uniknięcia kosztów przewalutowania. Karta płatnicza IgoriaCard dla Firm automatycznie rozpoznaje bowiem walutę transakcji, oferując przy tym atrakcyjny i bezprowizyjny kurs wymiany. Mikrofaktoring z wielowalutową kartą płatniczą pozwala zaoszczędzić na prowizjach za przewalutowanie oraz uniknąć ryzyka kursowego.

Pieniądze w dniu wystawienia faktury

W tej nowoczesnej usłudze dwa polskie fintechy połączyły swoje najlepsze funkcjonalności. Platforma Monevia zapewnia klientom całodobową możliwość sprzedaży swoich należności przed ich terminem płatności, dzięki czemu otrzymują środki nawet w dniu wystawienia faktury. Z kolei unikalna technologia wielowalutowa oraz zaproponowana przez IgoriaCard formuła usługi B2B2C doskonale uzupełniła ofertę Monevii. Dzięki takiemu rozwiązaniu środki z wystawionych faktur mogą trafić do dyspozycji klientów z pominięciem sesji bankowych. Transfery gotówki na kartę realizowane są w czasie rzeczywistym, a w dodatku odbywają się całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Oba fintechy zapewniły swoim klientom najwyższą jakość usług, oddając do ich dyspozycji produkt umożliwiający płatności online, transakcje w sklepach oraz wybieranie gotówki z bankomatów na całym świecie. Specjaliści podkreślają, że to zupełnie nowy wymiar płynności środków pozyskanych w ramach faktoringu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *