Konkurs MetLife dla małych firm

„Każdy ważny w pracy” to hasło nowego konkursu MetLife. Do udziału ubezpieczyciel zaprasza wszystkich pracowników i pracodawców małych firm (zatrudniających do 20 osób), w których dba się o indywidualne potrzeby pracowników.

Każdy ważny w pracy

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz na stronie https://kazdywaznywpracy.pl/, w którym należy, oprócz danych, podać uzasadnienie swojego zgłoszenia, czyli opis tego, jak firma dba o pracowników. Można też dołączyć zdjęcie lub wideo.

Z badania, które przeprowadziliśmy w tym roku wśród pracowników małych firm, wiemy,  że ok. 80 proc. pracowników oczekuje indywidualnego traktowania, uwzględniającego różnorodność swoich osobistych preferencji i oczekiwań. W MetLife cenimy indywidualne podejście do potrzeb ludzi, dlatego chcemy nagradzać firmy, które tworzą dobre miejsca pracy – mówi Aneta Świercz-Grądkowska, Dyrektor Departamentu Marketingu w MetLife.

Autorzy trzech najlepszych uzasadnień otrzymają nagrody – SmartWatch, do 4000 zł na firmową imprezę lub pakiet na promocję firmy w social mediach. O wyborze zgłoszenia decyduje jakość uzasadnienia, w wyborze zwycięzców pomogą również głosy, które można oddawać na stronie organizatora.

Raport z badania MetLife „Pozyskiwanie i utrzymanie pracowników w małej firmie: najważniejsze czynniki” prezentuje wyniki sondażu zrealizowanego na reprezentatywnej próbie pracowników małych firm. Badanie zostało zrealizowane w marcu i kwietniu 2019. Celem badania, które MetLife przeprowadził wspólnie z firmą badawczą SW Research, była analiza tych potrzeb i oczekiwań pracowników małych firm, które mają największy wpływ na ich lojalność i przywiązanie do miejsca pracy. Raport jest dostępny bezpłatnie na stronie metlife.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *