Już 6 czerwca pierwsza edycja Targów Usług i Produktów Rynku Fintech

Targi Fintech

Już niespełna miesiąc dzieli nas od jednego z niepowtarzalnych wydarzeń wrocławskiej areny finansowo – technologicznej, mianowicie „Targów Usług i Produktów rynku FinTech”.

Wydarzenie będzie miało miejsce dokładnie dnia 6 czerwca 2017 r. (we wtorek) w stolicy Dolnego Śląska i przyciągnie wiele znanych marek jak również tych, którzy chcą dopiero pokazać swoje innowacyjne rozwiązania. Podczas trwania Targów wystawcy będą mieli szansę zaprezentować swoje usługi oraz produkty dedykowane rynkowi usług finansowych.

O TARGACH FINTECH

Jest to pierwsza edycja Targów FinTech, mająca na celu pokazanie trendów i możliwości tego najszybciej rozwijającego się sektora działalności z zakresu finansowych rozwiązań online.

Przedsięwzięcie skierowane jest do Banków, Instytucji pożyczkowych, Firm Ubezpieczeniowych, Firm Windykacyjnych oraz Kancelarii Prawnych. Znakomitą część wystawców będą stanowiły firmy proponujące najnowsze innowacyjne rozwiązania z zakresu dedykowanych usług IT oraz rozwiązań wspomagających działalności prowadzonych przedsiębiorstw.

Targi Usług i Produktów Rynku Fintech

Targi Usług i Produktów Rynku Fintech

„To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym kraju skupiające szereg uczestników rynku FinTech w Polsce, gdzie będzie możliwość interakcji oferentów z poszukującymi ciekawych rozwiązań mogących pomóc zainteresowanym w rozwoju ich biznesu, jak również znalezieniu ciekawych usług mogących chronić ich bezpieczeństwo, ale przede wszystkim będziemy starli się ukazać trendy, jakie przyświecają temu sektorowi z perspektywy ich uczestników, czyli prelegentów oraz panelistów, których udało nam się zaprosić na to wydarzenie” – mówi Rafał Tomkowicz, organizator targów, Redaktor Prowadzący serwis Loan-Magazine.pl

KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

W ramach „Targów Usług i Produktów rynku FinTech” organizator umożliwia:

  • przedstawienie swoich usług w specjalnie przygotowanych do tego celu firmowych salach,
  • omówienie istotnych zalet produktów dla wybranego grona odbiorców,
  • przeprowadzenie prezentacji dla zaproszonej grupy odbiorców
  • udział w panelach dyskusyjnych, podczas których eksperci podzielą się swoimi spostrzeżeniami, odnośnie tego dokąd zmierza sektor FinTech w rozumieniu rozwiązań dostarczanych całemu rynkowi usług Consumer Finance.
  • Networking, podczas którego będzie możliwość wymiany swoich doświadczeń
  • Udział w szkoleniu „Jak zwiększać zyski za pomocą maili, czyli email marketing bez tajemnic”

PROGRAM TARGÓW

Podczas zapowiadanego wydarzenia poruszane będą aktualne zagadnienia sektora finansowo-technologicznego w Polsce. Dużego zainteresowania wśród uczestników Targów możemy spodziewać się podczas omawiania zagadnienia współpracy instytucji finansowych z fintechami, jak również tematu zarządzania ryzykiem kredytowym, stanowiącym wstęp do debaty o zarządzaniu ryzykiem w dobie FinTech’u. Niemiej istotne jak również bardzo ciekawie zapowiadają się prezentacje partnerów targowych z rozwiązaniami mogącymi zrewolucjonizować ten rynek na najbliższe kilka lat.

Ciekawą propozycją będzie również 3-godzinne szkolenie „Jak zwiększać zyski za pomocą maili, czyli email marketing bez tajemnic”, przeprowadzone przez ekspertów z firmy FreshMail.

NETWORKING TARGÓW FIN-TECH

Dla uczestników wydarzenia organizator stworzył możliwość udziału w wieczornym rejsie o zachodzie słońca. Statek „Targów FinTech” pełny będzie przepysznych przekąsek oraz złocistego i czerwonego napoju.

To idealna okazja na odpoczynek w przepięknych okolicznościach natury i samego miasta Wrocławia oraz kontynuacja dalszych rozważań odnośnie poruszanych w ciągu dnia zagadnień, jak i poszerzenia kontaktów.

Szczegóły agendy, niezbędne informacje oraz możliwość rejestracji dostępne są na stronie wydarzenia: http://targifintech.pl/

Targi Fintech Wrocław

Targi Fintech Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *