III Kongres Pośrednictwa Finansowego

III Kongres Pośrednictwa Finansowego odbędzie się 3 października 2017 roku w Warszawie. To cykliczne wydarzenie, które organizowane jest z myślą o najważniejszych przedstawicielach sektora pośrednictwa finansowego w Polsce.

Warto tam być

Kongres Pośrednictwa Finansowego to największe cykliczne wydarzenie przeznaczone dla sektora pośrednictwa finansowego. Organizowany jest od 2015 roku i niezmiernie przyciąga osoby, które zainteresowane są stanem i perspektywami rozwoju polskiego sektora pośrednictwa. Uczestnictwo w Kongresie to niepowtarzalna okazja wzięcia udziału w wymianie doświadczeń i standardów działania dla wszystkich podmiotów biznesowych sektora. III Kongres Pośrednictwa Finansowego będzie wspaniałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, utrwalenia dotychczasowych znajomości oraz zdobycia mnóstwa nowych informacji od kadry specjalistów z zakresu doradztwa i pośrednictwa finansowego.

Co w programie?

Podczas Kongresu tradycyjnie już zostaną wręczone Laury Pośredników Finansowych. Wyróżnienia te po raz kolejny trafią do podmiotów, które w ciągu roku wykazały największą dbałość w budowaniu etycznych i uczciwych relacji z konsumentami. Po uroczystym rozdaniu nagród nastąpi Przegląd Otoczenia Rynkowego Sektora Pośrednictwa Finansowego, podczas którego poruszony zostanie temat rozwoju rynku Consumer Finance. Nie zabraknie także rozmów o przyszłym modelu biznesowym pośrednika oraz obecnym kształcie rynku kredytowego i związanym z nim nowymi regulacjami prawnymi.

Podczas III Kongresu Pośrednictwa Finansowego zabierze głos wielu ekonomistów oraz specjalistów z branży, którzy wygłoszą swoje komentarze oraz wezmą udział w panelu dyskusyjnym. Podczas rozmowy zostaną podjęte kwestie związane z nową dyrektywą PSD2, obecnym kształtem rynku pośrednictwa finansowego oraz jego przewidywanymi kierunkami rozwoju.

III edycja Kongresu odbędzie się w Hotelu Marriott w Warszawie już 3 października 2017 roku. Partnerem medialnym tego niezwykłego wydarzenia będzie Bliżej Biznesu – magazyn dotyczący finansów i biznesu, profesjonalne źródło wiedzy dla przedsiębiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *