Franczyza epaka

epaka franczyza screen ze strony

Epaka działa na polskim rynku już od ponad 10 lat. Sieć składa się z dwóch placówek własnych oraz ponad 200 placówek franczyzowych na terenie całej Polski. To właśnie w nich klienci indywidualni oraz firmy z sektora MŚP mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług kurierskich.

Działalność marki epaka.pl zapewnia Polakom swobodny dostęp do różnego rodzaju usług kurierskich w kraju i na całym świecie. W punktach Epaka można wysyłać list, paczkę, a nawet całą paletę. Można także nadać przesyłkę pobraniową, wyrobić pieczątkę, doładować telefon czy wynająć skrytkę adresową. Natomiast przez stronę internetową i aplikację mobilną polscy konsumenci w kilka chwil mogą zamówić kuriera. Mają także możliwość zamówienia transportu przygotowanego specjalnie z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb.

Obecnie sieć posiada już ponad 200 placówek franczyzowych na terenie całej Polski, a z rozbudowanej oferty usług kurierskich tej marki korzysta ponad 400 000 klientów indywidualnych. Epaka współpracuje z popularnymi firmami przewozowymi: DHL, DPD, InPOst, Fedex, GLS, UPS, Meest oraz Ambro Logistics.

Epaka franczyza – jak zacząć?

Punkt franczyzowy z usługami kurierskimi to doskonały sposób na własny biznes. Aby rozpocząć współpracę z Epaką i otworzyć własną placówkę, powinieneś wejść na stronę internetową marki i pozostawić tam dane kontaktowe. Wkrótce odezwie się do Ciebie specjalista ds. rozwoju franczyzy w sprawie podjęcia współpracy.

Żeby otworzyć własny punkt franczyzowy, musisz posiadać lokal (najlepiej o wielkości 20-50 m2) z witryną. Powinien znajdować się na parterze, posiadać łatwy dojazd i parking. Marka wymaga adaptacji lokalu według swoich zaleceń w zakresie aranżacji wnętrza. Franczyza wiąże się również z koniecznością stosowania jednolitego cennika oraz systemu obsługi klientów detalicznych i firmowych, które zostaną Ci przekazane przez franczyzodawcę.

Epaka franczyza – ile to kosztuje?

Opłata licencyjna wynosi 19 900 zł brutto, jednak potencjalni franczyzobiorcy mają możliwość negocjacji ceny, jeśli posiadają już część niezbędnego wyposażenia lokalu. W ramach opłaty licencyjnej marka oferuje pełne wsparcie niezbędne do tego, aby Twój biznes wystartował. Zapewnia nie tylko całe know-how, ale też m.in. wagę, specjalistyczne oprogramowanie, pakiet szkoleń, sprzęt IT, ogólnopolską reklamę oraz meble i wyposażenie lokalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *