Fines kolejny raz zdobył Certyfikat Solidnej Firmy

2 marca 2019 roku marka Fines po raz 12. otrzymała Certyfikat Solidnej Firmy. To wyróżnienie przyznawane firmom działającym zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Fines to największy operator sieci agencji kredytowych w Polsce. Obecnie współpracuje z nim ponad 2500 kontrahentów. Pośredniczą oni przy sprzedaży produktów finansowych – zarówno pożyczek, produktów bankowych, jak i ubezpieczeń.

Certyfikat Solidnej Firmy został przyznany marce Fines już 12 rok z rzędu. To dowód ugruntowanej pozycji na rynku oraz działania według najwyższych standardów. Marka Fines jest postrzegana jako sprawdzony partner na rynku pośrednictwa kredytowego, udzielający rzetelnego i kompleksowego wsparcia swoim kontrahentom. W tym roku Fines jako wielokrotny zdobywca wyróżnienia Solidna Firma dodatkowo otrzymał również Szmaragdową Statuetkę.

 

 

Wielokrotny zwycięzca Loan Magazine Awards

Certyfikat Solidnej Firmy to nie jedyne wyróżnienie, którym Fines został uhonorowany za wysoką jakość świadczonych usług. Marka dwa lata z rzędu zdobyła tytuł Partnera Sprzedaży w plebiscycie Loan Magazine Awards 2016 i 2017. W tym roku Fines również otrzymał kryształową statuetkę Loan Magazine Awards 2018 dla najlepszego Partnera Sieci Naziemnej. Wielokrotne wyróżnienia to dowód rzetelności firmy oraz jej profesjonalnego podejścia do klientów i partnerów biznesowych.

Swoją działalnością chcemy stwarzać korzystne możliwości rozwoju dla przedsiębiorców na rynku pośrednictwa finansowego, wspierając ich kompleksowo w codziennej pracy. Nasz projekt franczyzowy – Fines Operator Bankowy to gotowy pomysł na własny biznes, który odnosi sukcesy nie tylko w dużych, ale także i w mniejszych miastach – komentuje Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku z Fines S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *