Partnerstwo strategiczne Fines i CUK Ubezpieczenia

rozmowa biznesowa

Znani gracze polskiego rynku consumer finance właśnie podjęli współpracę. Marki Fines i CUK Ubezpieczenia zawarły porozumienie o partnerstwie strategicznym, które swoim zasięgiem obejmie dystrybucję ubezpieczeń.

Fines to jeden z czołowych brokerów kredytów i pożyczek gotówkowych w naszym kraju, a zarazem największy niezależny operator sieci agencji kredytowych. Pod szyldem tej marki działa ponad 200 placówek i około 1200 biur kredytowych.

PrzedlackiKonsekwentnie od kilku lat budujemy lokalne centra finansów, oferując naszym klientom szeroką gamę produktów: kredytów, pożyczek, płatności masowych, leasingów, a także ubezpieczeń. Współpraca strategiczna z CUK Ubezpieczenia to dla nas kolejny krok w rozwoju oferty, której celem jest możliwie najbardziej kompleksowa obsługa Polaków. Już dzisiaj doradzamy im w wyborze odpowiednich rozwiązań wspierających codzienne wydatki oraz realizujemy misję rzetelnego partnera w dziedzinie finansów osobistych – podkreśla Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines S.A.

Marka CUK Ubezpieczenia to z kolei największa multiagnecja ubezpieczeniowa, która na krajowym rynku obecna jest już od 19 lat. Posiada ponad 330 placówek sieci własnej i franczyzowej oraz ponad 300 punktów partnerskich, doradzając Polakom z całego kraju w kwestii właściwego doboru produktów ubezpieczeń majątkowych i ubezpieczeń na życie. Firma CUK Ubezpieczenia w swojej ofercie posiada ubezpieczenia od ponad 30 różnych ubezpieczycieli. Są wśród nich ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życia i zdrowia, biznesu, turystyczne, rolne i wiele innych.

– CUK Ubezpieczenia to solidny partner z ugruntowaną pozycją na rynku, sukcesami i olbrzymim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Dzięki wspólnemu działaniu nasi partnerzy uzyskają dostęp do bardziej kompleksowej oferty ubezpieczeniowej i możliwości pełniejszego obsłużenia naszych klientów. Wierzę, że nasza współpraca okaże się sukcesem dla obydwu partnerów – podkreśla Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines S.A.

Fines i CUK Ubezpieczenia rozpoczynają współpracę

Na mocy podpisanego porozumienia o partnerstwie strategicznym CUK Ubezpieczenia udostępni Fines wszelkiego rodzaju wsparcie w zakresie dystrybucji ubezpieczeń. Marka otrzyma wsparcie produktowe, technologiczne i pomoc managerów regionalnych CUK Ubezpieczenia. Dzięki temu w ofercie jej placówek franczyzowych i sieci agencji kredytowych pojawi się rozbudowany pakiet polis ubezpieczeniowych od ponad 30 towarzystw majątkowych i życiowych.

Nasza współpraca to spore wydarzenie na rynku usług finansowych. Dla CUK to szansa na dotarcie z kompleksową ofertą ubezpieczeniową poprzez świetnie zorganizowaną i jedną z największych w Polsce sieci doradztwa finansowego. Dzięki naszym autorskim systemom do ofertowania, oraz szerokiemu pakietowi wsparcia sprzedaży, Doradcy Fines będą mogli kompleksowo zabezpieczyć u swoich klientów ryzyko ubezpieczeniowe. Pomożemy w szybkim i efektywnym wdrożeniu naszych sprawdzonych rozwiązań oraz przekazaniu naszego ubezpieczeniowego know how. Klienci placówek Fines otrzymają teraz dostęp do bogatszej oferty i w jednym miejscu będą mogli nie tylko wziąć kredyt, ale także ubezpieczyć pojazdy, mieszkanie, życie i inne ryzyka – mówi Jacek Byliński, Prezes Zarządu Multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Za nawiązanie współpracy Fines i CUK Ubezpieczenia oraz wdrożenie zmian w codziennej działalności odpowiada Grzegorz Kusy, Dyrektor ds. Współpracy z Partnerami Strategicznymi w CUK Ubezpieczenia.

Pomysł na wdrożenie szerokiej linii produktów ubezpieczeniowych w sieci partnerskiej Fines to odpowiedź na potrzeby klientów korzystających z usług finansowych. Oczekują oni bowiem kompleksowości, uniwersalności i możliwości zakupu wielu produktów finansowych w jednym miejscu. Do tej pory sieć Fines rozwijała swój portfel produktów kredytowych, pożyczek i leasingów. Potrzebowała wsparcia w zakresie szerokiej oferty rynku ubezpieczeniowego – wyjaśnia Grzegorz Kusy, Dyrektor ds. Współpracy z Partnerami Strategicznymi w CUK Ubezpieczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *