Body Evolution Concept franczyza

Body Evolution Concept franczyza screen ze strony

Franczyza Body Evolution Concept to sprawdzony sposób na rozwój własnego biznesu w ramach marki zapewniającej wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Dzięki jej pomocy w krótkim czasie możesz otworzyć własny salon modelowania sylwetki. 

Przedsiębiorcze osoby myślące o założeniu własnego biznesu mogą teraz wspólnie tworzyć nową markę, uruchamiając własne studio do modelowania sylwetki w ramach franczyzy Body Evolution Concept. Swoim franczyzobiorcom firma zapewnia m.in. kursy wprowadzające i know-how ułatwiające start na rynku. Marka posiada w swojej ofercie zestaw innowacyjnych urządzeń umożliwiających skuteczne i efektywne odchudzanie. Zapewnia także wypracowane procedury i gotowe rozwiązania pozwalające odnieść sukces na rynku kształtowania sylwetki.

Body Evolution Concept franczyza – jak zacząć?

Aby skorzystać z tej oferty, należy skontaktować się z przedstawicielami marki poprzez jej stronę internetową. Body Evolution Concept oferuje pełną pomoc na każdym etapie – to kompletny i sprawdzony pomysł na biznes, który możesz rozpocząć bez żadnych opłat wstępnych. Warto także zaznaczyć, że pod patronatem marki można nie tylko uruchomić własną firmę, ale także rozwinąć już posiadany salon urody i uzupełnić jego ofertę o urządzenia wyszczuplająco-modelujące sylwetkę.

Body Evolution Concept franczyza – ile to kosztuje?

Franczyza Body Evolution Concept gwarantuje pomoc w każdym aspekcie uruchamiania działalności bez żadnych opłat wstępnych i bez partycypowania w przyszłych zyskach. Marka zapewnia swoim franczyzobiorcom m.in. pełnowymiarowe wsparcie techniczne i marketingowe, projekt i aranżację lokalu, weryfikację umowy najmu oraz serwis gwarancyjny. Franczyzobiorcy mogą także liczyć na wsparcie w zakresie budowy strony internetowej, ustalaniu oferty, spraw księgowych, tworzeniu biznesplanów czy pozyskiwaniu źródeł finansowania. Ponadto mają także gwarancję promocji swojej firmy na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Mogą również korzystać z cyklicznych szkoleń, po których zakończeniu otrzymają stosowne certyfikaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *