Biznesowa Pożyczka Roku

Biznesowa Pożyczka Roku

Aasa Polska S.A. oferuje początkującym przedsiębiorcom proste i szybkie pożyczki pieniężne od 1000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy

Podczas tegorocznej Gali Rozdania Nagród Loan Magazine Awards 2016, która miała miejsce 26 stycznia br. w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, docenionych i wyróżnionych zostało wielu. Wśród zwycięzców znalazła się m. in. firma Aasa Polska S.A. Kryształową statuetkę w kategorii „Biznesowa Pożyczka Roku” odebrał w imieniu firmy Dominik Ciula, Marketing Manager Aasa Polska.

Relacje z wydarzenia

AASA

„Zauważyliśmy w tym roku bardzo duże zaangażowanie marek w działalności skierowaną do przedsiębiorców. Ponieważ we wszystkich kategoriach, w których nagrody już zostały wręczone nie uwzględniliśmy żadnych nominacji na tą gałąź rozwoju całego sektora, który w również bardzo dynamiczny sposób zaczął się rozwijać. Postanowiliśmy wyróżnić pionierów tej ścieżki działalności. Chodzi tutaj o produktu i usługi skierowane dla biznesu, czyli do przedsiębiorców, którzy reprezentując względnie duże doświadczenie współpracy z sektorem finansowym, poziom wiedzy finansowej i względnie wysokie oczekiwania, są ważnym uczestnikiem rynku i mogą generować istotny dla rozwoju biznesowego sektora pożyczkowego strumień popytu. Do niedawna ten segment rynku nie był traktowany jako perspektywiczny, a zauważany przez niewiele instytucji pożyczkowych, to właśnie jedną z miar dojrzałości sektora pożyczkowego jest umiejętność identyfikacji potrzeb rynku i sprawność w dostosowywania swojej oferty do tych potrzeb.” – tłumaczy Rafał Tomkowicz, Redaktor naczelny Loan Magzine.

Dla biznesu

Aasa Polska S.A. oferuje początkującym przedsiębiorcom proste i szybkie pożyczki pieniężne od 1000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Nie wymaga przy tym zabezpieczeń ani poręczeń. Wizyta w oddziale nie jest konieczna, ponieważ wnioski można składać drogą elektroniczną 24 godziny na dobę, każdego dnia.
O pożyczkę może ubiegać się każdy przedsiębiorca już pierwszego dnia od zarejestrowania działalności gospodarczej. Ponadto, wymagane należności przy spłacie pożyczki to stałe oprocentowanie w skali roku na poziomie 10% z opłatą przygotowawczą uzależnioną od wysokości pożyczki oraz stałą prowizją administracyjną.

Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi komentarzami klientów, którzy chwalą sobie dostępność kredytów i prosty proces ubiegania się o pożyczkę. Podstawową zasadą jest personalizacja świadczonych usług, wyrażona w indywidualnym odbiorze potrzeb i warunków każdego klienta.

Biznesowa Pożyczka Roku

Biznesowa Pożyczka Roku

Pożyczki ratalne skierowane do przedstawicieli biznesu w ofercie Aasy pojawiły się stosunkowo niedawno. Jednak od początku cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Bardzo szybko, poza Klientami, zostały docenione również przez branżę. Dlatego specjalna nagroda właśnie w tym segmencie bardzo nas cieszy – mówi Dominik Ciula, Sales and Marketing Manager Aasa Polska.
Aasa Polska jest technologiczną firmą finansową XXI wieku. Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych udzielanych klientom w oparciu o unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Dostarczamy nasze produkty poprzez kanał on-line, jak również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów sprzedaży. Nie udzielamy pożyczek krótkoterminowych, dbamy o rozwój rynku i naszego klienta. Aasa Polska, firma o skandynawskich korzeniach, na polskim rynku funkcjonuje od 2012 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *