Badpol franczyza

badpol franczyza screen ze strony

Badpol franczyza to świetne rozwiązanie dla tych, którzy szukają pomysłu na własny biznes. Marka z ugruntowaną pozycją na rynku i wieloletnim doświadczeniem zapewnia swoim franczyzobiorcom całe know-how i wielowymiarową pomoc w prowadzeniu firmy.

Badpol to marka o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, na którym działa już od 2005 roku. Specjalizuje się w dystrybucji i hurtowej sprzedaży markowej odzieży używanej. Swoim franczyzobiorcom zapewnia wielopoziomowe wsparcie w uruchomieniu sklepu odzieżowego, dostarczając także bogaty asortyment markowej odzieży używanej, która importowana jest z Europy Zachodniej. Z know-how tej marki i dostarczanych przez nią narzędzi skorzystało już ponad 130 partnerów, dla których Badpol franczyza stała się doskonałym sposobem na start własnego biznesu.

Badpol franczyza – jak zacząć?

Start własnego biznesu pod patronatem Badpol powinieneś rozpocząć od skontaktowania się z przedstawicielami marki. Możesz tego dokonać telefonicznie lub za pomocą strony internetowej. Następnie zostaniesz umówiony na spotkanie z doradcą, na którym wspólnie omówicie wszelkie szczegóły współpracy.

Badpol franczyza – ile to kosztuje?

Warto się pospieszyć, bowiem do końca maja marka nie pobiera opłaty franczyzowej. W ramach współpracy otrzymasz cykliczną wymianę towaru najwyższej jakości, gwarancję terminowych dostaw, atrakcyjne promocje, a także pełne wsparcie w zakresie prowadzenia biznesu (m.in. doradztwo branżowe, pomoc w pozyskaniu dofinansowania, wsparcie w otwarciu i wyposażeniu sklepu oraz wyłączność lokalizacji).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *