Aasa Polska z najlepszą ofertą pożyczki dla biznesu

najlepsza pożyczka dla firm Aasa

Laureatem tegorocznego konkursu zorganizowanego przez portal informacyjny Loan Magazine w kategorii „Pożyczka ratalna roku” jest firma Aasa Polska. To prestiżowe branżowe wyróżnienie, które marka otrzymała już drugi rok z rzędu. Dodatkowo firma  została uhonorowana nagrodą specjalną „Biznesowa pożyczka roku”.

Przedstawiciele firmy Aasa odebrali nagrody 26 stycznia we Wrocławiu, podczas Gali Loan Magazine Awards. Celem uroczystości było wyróżnienie produktów i instytucji mających szczególny wpływ na rozwój branży finansowej, w ramach której sektor pozabankowy nabiera coraz większego znaczenia.

Obszar działania

Aasa jest firmą finansową XXI wieku. Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych udzielanych klientom w oparciu o unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Dostarczamy nasze produkty poprzez kanał on-line, jak również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów sprzedaży. Nie udzielamy pożyczek krótkoterminowych , dbamy o rozwój rynku i naszego klienta. Aasa Polska, firma o skandynawskich korzeniach na polskim rynku funkcjonuje od 2012 roku.

Model biznesowy

Rzetelna ocena ryzyka kredytowego oparta o tradycyjne parametry stosowane w bankach oraz analizę big data.
Kluczowym elementem strategii firmy Aasa jest analiza zdolności kredytowej i ścisła współpraca z Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Aasa oferuje pożyczki ratalne tylko osobom, które pomyślnie przeszły taką analizę. Rozłożenie pożyczki od razu na raty oraz ocena ryzyka kredytowego przez niezależną instytucję powoduje, że firma udziela pożyczek tylko tym klientom, którzy mają szanse na zwrot pożyczonej kwoty.
Proces oceny kredytowej klienta jest bardzo selektywny, firma wypłaca średnio jedną pożyczkę na 5 aplikacji pożyczkowych, innymi słowy konwersja wniosków na pożyczki jest na poziomie 20%.

Efektywność

Aasa łączy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność, ale także bezpieczeństwo (brak zapisów drobnym druczkiem). Każdy klient Spółki jest poddawany procesowi oceny zdolności kredytowej, który dzieje się w czasie rzeczywistym i zajmuje zaledwie kilka sekund.
Współpraca z wiarygodnymi instytucjami: Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej: Erif i Infomonitor.

Inwestycje w rozwój

Aasa Polska pozyskała finansowanie w łącznej kwocie 250 mln złotych na rozwój. Dzięki nim firma mogła sprostać rosnącemu zainteresowaniu klientów swoją ofertą. W ciągu 4 lat Aasa uzyskała finansowanie od takich instytucji jak Bank Zachodni WBK, Credit Value Investments, Mezzanine Management (inwestora private equity działającego w Polsce i na terenie Europy Środkowej), oraz grupy Novator Partners i Olimpia Group, które są m.in. właścicielami P4, najszybciej rosnącego operatora telekomunikacyjnego w Polsce świadczącego swoje usługi pod marką Play.
Liczba klientów: W tej chwili firma ma ponad 200 tysięcy klientów.

Certyfikaty i  wyróżnienia

Aasa Polska ma certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo wydawany przez BIG InfoMonitor, Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie przyznawany przez ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. oraz certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca wydawany przed Loan Magazine. Pożyczka w Aasa uzyskała tytuły „Pożyczki ratalnej roku” 2015 i 2016 oraz tytuł „Biznesowa pożyczka roku” 2016 w konkursie organizowanym przez Loan Magazine. Aasa Polska jest również zwycięzcą konkursu „Laur Pośredników Finansowych 2016”.

najlepsza pożyczka dla firm Aasa

najlepsza pożyczka dla firm Aasa

Wysokie standardy postępowania

Aasa pozytywnie przeszła także weryfikację dokonywaną przez Komisję Etyki przy Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce pod kątem stosowania się do Zasad Dobrych Praktyk w swoich praktykach biznesowych, odnoszących się do sprzedaży produktów kredytowych. Tym samym uzyskała Certyfikat Etyczny KPF.

3 komentarze do “Aasa Polska z najlepszą ofertą pożyczki dla biznesu

  1. Wow…brałem w Aasa pożyczkę na 10 tys. zł, ale nie wiedziałem, że firma jest tak doceniana na arenie finansowej. Dobrze mieć świadomość, że zaufało się specjalistom.

  2. Tak, to prawda – firma sprawdzona przeze mnie już 2-krotnie…tym razem złożyłem wniosek do Aasa o pożyczkę biznesową 🙂 Czekam na decyzję.

  3. Interesuję się tą pożyczką od Aasa – 10 tys to spory zastrzyk pieniędzy, rozłożona na 2 lata. Oferta ciekawa, opinie pozytywne na różnych forach…chyba się skuszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *