Aasa dla Biznesu z tytułem Biznesowej Pożyczki Roku 2018

Każdego roku w plebiscycie Loan Magazine Awards przyznawane są nagrody dla tych produktów i usług, które wyznaczają najwyższe standardy na polskim rynku pozabankowym. 14 lutego 2019 r. podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2018 marka Aasa dla Biznesu zdobyła tytuł Biznesowa Pożyczka Roku 2018. To już trzecie tego typu wyróżnienie dla firmy, co dowodzi jej ugruntowanej pozycji lidera w sektorze finansowania przedsiębiorstw.

Aasa dla Biznesu deklasuje konkurencję

Aasa dla Biznesu to sposób na szybkie i wygodne pozyskanie dodatkowych środków na rozwój firmy. Marka umożliwia zdobycie finansowania w kwocie od 1000 do 20 000 zł na okres od 1 do 36 miesięcy. Skrócona procedura ubiegania się o pożyczkę, ograniczenie do minimum uciążliwych formalności oraz możliwość podjęcia zobowiązania już od 1 dnia prowadzenia działalności sprawiają, że Aasa dla Biznesu jest bezkonkurencyjnym zobowiązaniem na polskim rynku pozabankowym. To właśnie dzięki tym cechom Aasa dla Biznesu po raz trzeci z rzędu otrzymała tytuł Biznesowa Pożyczka Roku 2018.

Mam zaszczyt wyróżnić markę, która otrzymuje wyróżnienie trzeci rok z rzędu, ale to tylko potwierdza, że w swoim segmencie działalności firma ta konsekwentnie stawia na rozwój tego produktu, jednocześnie kładąc bardzo mocny nacisk na edukację swoich potencjalnych oraz przyszłych klientów. – podczas uroczystej Gali podkreśliła Dr Barbara Mróz-Gorgoń, Adiunkt w Instytucie Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Kryształową statuetkę z jej rąk odebrał Dominik Ciula, odpowiedzialny za rozwój produktu Aasa dla Biznesu w Aasa Polska.

– W imieniu całego zespołu Aasa Polska chciałbym bardzo serdecznie podziękować za to wyróżnienie. Za nami bardzo intensywny, ale też bardzo ciekawy rok, w którym postawiliśmy przede wszystkim na ofensywę, dynamiczny wzrost sprzedaży oraz rozwój produktu. To również rok ciekawych inicjatyw, których głównym celem jest edukacja naszych Klientów. Powołaliśmy do życia projekt o nazwie Akademia Bliżej Biznesu, do którego zaprosiliśmy partnerów z różnych branż. Kilku z nich jest nawet na tej sali – chciałbym z tego miejsca im bardzo podziękować. Jednak największe podziękowania chciałbym skierować do naszego Aasowego teamu – dla wszystkich z osobna i dla całego zespołu. Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszego produktu – mówił Dominik Ciula, odpowiedzialny za rozwój produktu Aasa dla Biznesu.

W uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2018 wzięło udział 230 uczestników. Byli oni świadkami rozdania kryształowych nagród dla zwycięzców kategorii głównych, ale również dodatkowych nagród dla zdobywców wyróżnień specjalnych.

W tym roku po raz pierwszy w historii plebiscytu zostały przyznane tzw. Kryształy Jakości Loan Magazine. Wyróżnienia te trafiły do marek, które cechuje przejrzystość i rzetelność oferowanych zobowiązań. Jednym z Kryształów Jakości została uhonorowana marka Aasa Polska, która opiera swoją działalność na jasnych, zrozumiałych zasadach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *