Aasa dla Biznesu Biznesowym Produktem Roku 2019

30 stycznia 2020 roku odbyła się uroczysta Gala Loan Magazine Awards 2019. W czasie tego wspaniałego wydarzenia rozdano nagrody w prestiżowym plebiscycie Loan Magazine Awards. Jedną z nich otrzymała marka Aasa dla Biznesu, zdobywając tytuł Biznesowy Produkt Roku 2019.

Konkurs Loan Magazine Awards 2019 nagrodził te firmy, brandy i produkty, które szczególnie wyróżniły się na rynku finansowania pozabankowego na przestrzeni ubiegłego roku. 30 stycznia 2020 roku kryształowe statuetki trafiły do zwycięzców kilkunastu różnych kategorii. Jedną z nich była kategoria Biznesowy Produkt Roku 2019.

Tegorocznych nominowanych w kategorii Biznesowy Produkt Roku 2019 wskazali organizatorzy Loan Magazine Awards 2019 wspólnie z niezależnym ekspertem – Moniką Mojzesowicz, która z polskim rynkiem finansowym związana jest od ponad 20 lat.

Biznesowy Produkt Roku 2019 nominowani:

biznesowy produkt roku 2019 nominacje

Aasa dla Biznesu z kryształową nagrodą

Wybór zwycięzcy należał do samych uczestników Gali Loan Magazine Awards 2019. Ponad 250 osób wzięło udział w głosowaniu na żywo, w którym na specjalnych elektronicznych pilotach wskazali swojego faworyta spośród pięciu nominowanych firm.

To właśnie oni zadecydowali o tym, że tytuł Biznesowy Produkt Roku 2019 po raz kolejny trafił do marki Aasa dla Biznesu! Kryształową nagrodę z rąk Moniki Mojzesowicz odebrał Dominik Ciula, Sales Director and Aasa dla Biznesu Product Owner w Aasa Global. Warto podkreślić, że wyróżnienie to trafiło do marki Aasa dla Biznesu już po raz czwarty z rzędu.

Oferta Aasa dla Biznesu

Aasa dla Biznesu udziela pożyczek już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Są to pożyczki przez internet, dzięki czemu o dodatkowe środki można ubiegać się w dowolnym miejscu i czasie.

Pożyczka w Aasa to zobowiązanie w maksymalnej kwocie do 20 000 zł, które udzielane jest na okres do 36 miesięcy. Aby otrzymać pożyczkę w Aasa, należy mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą, nie figurować w rejestrach dłużników BIG oraz posiadać stały adres zamieszkania na terenie naszego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *